ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec, tel. 54 235 10 20, tel.kom +48 501 428 128

lider w instalacji pomp ciepła facebook

Zobacz zdjęcia z imprezy PODAJ CEGŁĘ

W sobotę podczas imprezy "Podaj cegłę" wspólnie z mieszkańcami Włocławka nie tylko uczyliśmy się poprzez eksperymenty i pokazy, ale też świetnie się bawiliśmy. Wszystkim, którzy odwiedzili w tym dniu nasze stoisko, a zwłaszcza dzieciom, które brały udział w licznych konkursach, serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Wszystkich zdjęc 16

O firmie

 
ekoryniec s.c. istnieje na rynku polskim od 1993 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Od początku działalności specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń proekologicznych i prozdrowotnych. Pierwszym etapem naszej pracy, a zarazem najstarszym naszym historycznie działem, jest sprzedaż i serwis ponadstandardowych odkurzaczy domowych.
 
Prowadzimy pełen serwis takich marek jak Rainbow, Kirby. Obsługujemy teren całego kraju świadcząc usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu. W 1996 roku zaczął rozwijać się inny, związany z ekologią i zdrowiem dział: uzdatnianie wody. Oferujemy nowoczesne urządzenia renomowanych producentów do zastosowania zarówno domowego jak i przemysłowego.
 
Najmłodszy a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się dział to pompy ciepła. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem tych urządzeń. Wraz z pojawiającymi się nowymi inwestycjami dział pomp ciepła określił główną działalność firmy. W ciągu ostatnich 9 lat zainstalowaliśmy ponad 300 urządzeń, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie naszych klientów.
 
Mając na uwadze coraz wyższe i coraz bardziej wyszukane wymagania i potrzeby naszych klientów, regularnie rozwijamy naszą ofertę, powiększamy oferowany asortyment, podnosząc jednocześnie jakość obsługi.