ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec, tel. 54 235 10 20, tel.kom +48 501 428 128

lider w instalacji pomp ciepła facebook

Targi Toruńskie - Zapraszamy

Zapraszamy na Targi „Od działki po dom”! 5 i 6 marca zapraszamy do Torunia na Targi Mieszkaniowe i Budownictwa „Od działki po dom”. Podczas imprezy, która odbędzie się w Centrum Targowym Park, zaprezentujemy nowoczesne i ekologiczne instalacje do każdego domu. Na naszym stoisku dowiecie się m.in. jaką pompę ciepła wybrać, dlaczego warto zainstalować system rekuperacji czy jak działa fotowoltaika. Jeśli zatem planujecie rozpoczęcie lub jesteście w trakcie budowy własnego domu, nie może Was zabraknąć! 

O firmie

 
ekoryniec s.c. istnieje na rynku polskim od 1993 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Od początku działalności specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń proekologicznych i prozdrowotnych. Pierwszym etapem naszej pracy, a zarazem najstarszym naszym historycznie działem, jest sprzedaż i serwis ponadstandardowych odkurzaczy domowych.
 
Prowadzimy pełen serwis takich marek jak Rainbow, Kirby. Obsługujemy teren całego kraju świadcząc usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu. W 1996 roku zaczął rozwijać się inny, związany z ekologią i zdrowiem dział: uzdatnianie wody. Oferujemy nowoczesne urządzenia renomowanych producentów do zastosowania zarówno domowego jak i przemysłowego.
 
Najmłodszy a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się dział to pompy ciepła. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem tych urządzeń. Wraz z pojawiającymi się nowymi inwestycjami dział pomp ciepła określił główną działalność firmy. W ciągu ostatnich 9 lat zainstalowaliśmy ponad 300 urządzeń, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie naszych klientów.
 
Mając na uwadze coraz wyższe i coraz bardziej wyszukane wymagania i potrzeby naszych klientów, regularnie rozwijamy naszą ofertę, powiększamy oferowany asortyment, podnosząc jednocześnie jakość obsługi.