ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec, tel. 54 235 10 20, tel.kom +48 501 428 128

lider w instalacji pomp ciepła facebook

Promocja - pompy NIBE nawet 5000 zł taniej!

Szwedzka dotacja do pomp ciepła NIBE.

Tylko do końca maja br. możecie skorzystać z atrakcyjnej promocji na zakup powietrznych i gruntowych pomp ciepła NIBE. Skorzystajcie ze szwedzkiej dotacji na zakup pompy ciepła i zaoszczędźcie nawet 5000 zł! 

Promocją objętych jest łącznie 200 szt. gruntowych pomp ciepła NIBE i 100 szt. powietrznych pomp ciepła NIBE.

Rabat obowiązuje na następujące modele pomp: 

NIBE F1145, NIBE F1145 PC, NIBE F1245, NIBE F1245 PC, NIBE F1155, NIBE F1255, NIBE F1155 PC, NIBE F1255 PC, 

zestaw NIBE SPLIT.

W przypadku jednofunkcyjnych pomp ciepła tj. NIBE F1145, NIBE F1145 PC, NIBE F1155, NIBE F1155 PC

cena pompy ciepła zostanie obniżona pod warunkiem zakupu w/w urządzenia wraz ze zbiornikiem ciepłej wody użytkowej lub zbiornikiem buforowym (np. NIBE VPB, NIBE VPA, BIAWAR BU/BUZ, BIAWAR MEGA SOLAR, BIAWAR MEGA 400.81 PC). 

O uzyskaniu dotacji na zakup produktów objętych promocją decyduje kolejność zakupu pomp ciepła. 

Warto się pospieszyć, bo liczba pomp jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie i już dziś klikając na link wyślij zapytanie lub bezpośrednio  na adres email: biuro@ekoryniec.pl

 

O firmie

 
ekoryniec s.c. istnieje na rynku polskim od 1993 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Od początku działalności specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń proekologicznych i prozdrowotnych. Pierwszym etapem naszej pracy, a zarazem najstarszym naszym historycznie działem, jest sprzedaż i serwis ponadstandardowych odkurzaczy domowych.
 
Prowadzimy pełen serwis takich marek jak Rainbow, Kirby. Obsługujemy teren całego kraju świadcząc usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu. W 1996 roku zaczął rozwijać się inny, związany z ekologią i zdrowiem dział: uzdatnianie wody. Oferujemy nowoczesne urządzenia renomowanych producentów do zastosowania zarówno domowego jak i przemysłowego.
 
Najmłodszy a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się dział to pompy ciepła. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem tych urządzeń. Wraz z pojawiającymi się nowymi inwestycjami dział pomp ciepła określił główną działalność firmy. W ciągu ostatnich 9 lat zainstalowaliśmy ponad 300 urządzeń, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie naszych klientów.
 
Mając na uwadze coraz wyższe i coraz bardziej wyszukane wymagania i potrzeby naszych klientów, regularnie rozwijamy naszą ofertę, powiększamy oferowany asortyment, podnosząc jednocześnie jakość obsługi.