ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec, tel. 54 235 10 20, tel.kom +48 501 428 128

lider w instalacji pomp ciepła facebook

Oczyszczalnie ścieków › Biologiczna oczyszczalnia ścieków BioPura

Kompaktowa, trwała i ekonomiczna przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków, przeznaczona do miejsc bez możliwości podłączenia do systemów kanalizacji zbiorowej.

Wygoda i ekonomiczność - małe gabaryty i niska waga oczyszczalni BioPura, umożliwiają łatwy transport i montaż, bez konieczności zastosowania ciężkiego sprzętu do posadowienia w wykopie. Całkowicie zautomatyzowana praca, zalecany wywóz osadów jedynie raz w roku oraz brak potrzeby dodawania biopreparatów, zapewni niskie koszty eksploatacji, a także bezproblemowe użytkowanie.    

Bezpieczeństwo i higiena - wykorzystana w oczyszczalni BioPura technologia, oparta na zastosowaniu dwóch stref biologicznych, zapewnia bardzo wysoką skuteczność oczyszczania, potwierdzoną badaniami zgodnie z PN-EN: 12566-3+A1:2009. Oczyszczony ściek może być rozsączony do gruntu lub odprowadzony do wód powierzchniowych.

Trwałość - zbiornik wykonany z polietylenu, odpornego na agresywne środowiska. Ożebrowanie konstrukcji dodatkowo wzmacnia przed działaniem sił gruntowych oraz zapewnia odpowiednie zakotwiczenie. 

załączone pliki