ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec, tel. 54 235 10 20, tel.kom +48 501 428 128

lider w instalacji pomp ciepła facebook

Odkurzacze › Hide a Wose - wąż wewnątrz ściany

Rewolucja w sprzątaniu!

Kolejna generacja systemów centralnego odkurzania… Hide-A-Hose pozwala ukryć w ścianie nawet do 15 metrów węża, który jest dostępny w każdej chwili. Co więcej po zakończonym sprzątaniu wąż sam chowa się do instalacji. Dzieje się tak gdyż napędza go siła ssąca wytwarzana przez odkurzacze centralne VACUFLO® z prawdziwą filtracją cykloniczną CFT™.
 
Wąż ssący jest przechowywany w rurociągu SmartTube™, znajdującym się wewnątrz ściany lub pod posadzką. Instalację taką oczywiście wykonuje się wcześniej na etapie budowy budynku lub podczas jego remontu. Przed przystąpieniem do odkurzania należy wyciągnąć z gniazda wymagana długość węża. Następnie przy użyciu specjalnej dźwigni znajdującej się w gnieździe ssącym zablokować jego położenie. Po dołączeniu rękojeści wraz z rurą ssącą i szczotką możemy rozpoczynać sprzątanie. Jedno gniazdo ssące Hide-A-Hose z wężem 15-metrowym pozwala na posprzątanie co najmniej 200m2 powierzchni. Sam wąż ssący jest bardzo lekki i elastyczny, a specjalny pokrowiec którym jest pokryty chroni przed uszkodzeniem samego węża, a także uszkodzeniem i porysowaniem nim mebli, schodów, podłóg itp.
 
Po zakończonym sprzątaniu wystarczy odczepić rękojeść, zwolnić obrotową dźwignię i zassać wąż z powrotem do instalacji po czym możemy przejść do następnego gniazda i powtórzyć całą operację. Podciśnienie wytwarzane przez jednostkę centralną w trakcie zasysania węża do instalacji czyści także pokrowiec węża, dzięki czemu unika się jego zabrudzenia. 
 
 
Ojczyzną systemów centralnego odkurzania są Stany Zjednoczone i Kanada. Tam też 15 lat temu został zamontowany po raz pierwszy system Hide-A-Hose. Do dzisiaj korzystają już z niego miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie. 

Charakterystyka i zalety systemu Hide-A-Hose?

Nawet do 15 metrów węża ssącego chowanego w ścianie, co pozwala na posprzątanie co najmniej 200m² powierzchni z jednego gniazda. Stosując Hide-A-Hose unika się przenoszenia i przechowywania niewygodnego zwoju z wężem ssącym Łatwy i szybki dostęp w każdym momencie do węża ssącego, przy czym z gniazda można wysunąć tyle węża ile potrzebujemy w danej chwili do posprzątania zabrudzeń. Po zakończonym sprzątaniu wąż ssący zostaje zassany do instalacji, przy wykorzystaniu tylko i wyłącznie siły ssącej odkurzaczy VACUFLO®.
 
Podciśnienie wytwarzane przez jednostkę centralną w trakcie zasysania węża do instalacji pozwala utrzymać w czystości pokrowiec węża. Możliwość montażu w większości nowobudowanych i już istniejących domów i apartamentów. Dłuższy wąż ssący to mniej gniazd ssących w budynku, co przekłada się na oszczędność czasu i nakładu pracy w trakcie instalacji. Idealne rozwiązanie dla osób lubiących dbać o swój dom.