ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec, tel. 54 235 10 20, tel.kom +48 501 428 128

lider w instalacji pomp ciepła facebook

Odkurzacze › Odkurzacze Kirby

Systemy czyszczące Kirby służą wymagającym klientom, którzy są zainteresowani dużą funkcjonalnością i prostotą obsługi oraz korzystnym stosunkiem ceny do wytrzymałości, jakości oraz uzyskanego efektu. Czyszczenie maszyną Kirby jest skutecznym i bezpiecznym sposobem usuwania roztoczy z tapicerek, materacy i dywanów w związku z czym jest godne polecenia zwłaszcza w mieszkaniach osób z nadwrażliwością na alergeny roztoczy.
 
Kirby było i jest prekursorem różnego rodzaju filtrów, których zastosowanie pozwala gwarantować efektywność czyszczenia i komfortowe warunki mieszkania.
 
  • 1925 - Pierwszy odkurzacz elektryczny konstrukcji pana Kirby, wyprodukowany przez Scott Fetzer Company. Pierwszy odkurzacz elektryczny z obejmowaną długą rękojeścią, co zmieniało go na przenośny.
  • 1990 – KIRBY wypuszcza na rynek model Generation 3 z niewystępującym nigdzie indziej napędem Tech Drive. Europejska stylizacja amerykańskiego urządzenia oraz niepowtarzalne parametry techniczne trafiają na bardzo dobry odbiór użytkowników naszej części świata. Nagrody i ogólne uznanie czynią ten nowy model liderem w przemyśle sprzętu domowego.
  • 2002 - Seria Ultimate G posiada lepszy, udoskonalony worek jednorazowy, nowo zaprojektowany zewnętrzny worek płócienny który ułatwia zmianę worków jednorazowych, system filitracji Kirby Micron Magic HEPA, udokonalony podnosnik paska oraz zwiększoną wydajność. Jakość, niezawodność oraz sprawność Kirby pozostaje bez zmian. 
Ważnym elementem naszej pracy jest serwis. Obsługujemy bezkompleksowo klientów z całego kraju. Tam dokąd nie dojeżdżamy osobiście, pomaga nam poczta i firmy kurierskie. Działamy szybko, diagnozujemy, konsultujemy z właścicielem odkurzacza zakres i wartość serwisu/naprawy i odwozimy bądź odsyłamy sprawny sprzęt w ciągu kilku dni. Części stosowane do remontów i napraw maszyn są tylko i wyłącznie oryginalne a wykonaną przez nasz serwis usługę obejmujemy gwarancją. Nasi serwisanci wykonują również bezpłatne przeglądy serwisowe wszystkich modeli KIRBY. Dotyczy to także urządzeń sprawnych i działających - zanim coś się w nich zepsuje.
 
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Realizujemy zamówienia osobiście z dostawą do domu lub kurierem za zaliczeniem pocztowym. Jeżeli Państwo posiadają jakikolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.