ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec, tel. 54 235 10 20, tel.kom +48 501 428 128

lider w instalacji pomp ciepła facebook

Odkurzacze › Spot - zarządzanie wężem ssącym

SPOT – zawsze na swoim miejscu, wybawi nas z kłopotliwych zanieczyszczeń!

System zarządzania wężem ssącym SPOT został zaprojektowany do codziennego rutynowego sprzątania. Świetnie sobie radzi z kłopotliwymi zabrudzeniami takimi jak rozsypany proszek do prania, rozsypany żwirek dla kota czy codziennymi zabrudzeniami w przedpokoju lub wiatrołapie. Można nim także oczyścić zabrudzone łapy i sierść psa powracającego ze spaceru.
 
Rozciągliwy wąż o długości 3 metrów jest ukryty w instalacji centralnego odkurzania wewnątrz ściany. Dostęp do węża jest natychmiastowy po podniesieniu estetycznej klapki gniazda ssącego. Gniazda ssące są dostępne w 3 kolorach: białym, kremowym i czarnym. SPOT-a można zastosować wszędzie tam gdzie nie ma możliwości zamontowania kasety z wężem VROOM. Wraz z gniazdem ssącym dostarczana jest mała szczotka, która mieści się pod pokrywą gniazda.
 
SPOT jest zawsze na swoim miejscu gotowy do użycia. Jego użytkownicy szybko docenią jego zalety gdyż nie zaskoczy ich żadne kłopotliwe zabrudzenie. 

Charakterystyka i zalety systemu SPOT 

  • Pozwala na ukrycie w ścianie do 3 metrów węża ssącego, który jest dostępny w każdej chwili po podniesieniu klapki gniazda ssącego.
  • Po zakończonym sprzątaniu wąż sam zasysa się do instalacji.
  • Idealny do zastosowania w pralniach, garderobach, przedpokojach, wiatrołapach czyli wszędzie tam gdzie jesteśmy narażeni na radzenie sobie z codziennymi rutynowymi zabrudzeniami.
  • Można go zastosować w pomieszczeniach gdzie nie ma możliwości zamontowania kasety VROOM.
  • Wraz z urządzeniem dostarczana jest mała szczotka, która mieści się pod pokrywą gniazda. Samo gniazdo dostępne jest w 3 kolorach: białym, kremowym i czarnym.