ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec, tel. 54 235 10 20, tel.kom +48 501 428 128

lider w instalacji pomp ciepła facebook

Odkurzacze › Vroom - zarządzanie wężem ssącym

VROOM to kaseta zasobnika z wężem ssącym przystosowana do montażu w dowolnej instalacji centralnego odkurzania. Najczęstszym miejscem jego montażu jest szafka pod zlewem w kuchni, może on być jednak montowany we wszystkich intensywnie użytkowanych pomieszczeniach takich jak kuchnie, łazienki, przedpokoje, wiatrołapy, garderoby, spiżarnie, garaże itp.
 
Urządzenie świetnie sobie radzi z wszelkimi sypkimi zabrudzeniami takimi jak piasek, rozbite drobne szkło, okruchy chleba, kasza, cukier, mąka, proszek do prania, karma dla zwierząt i inne. VROOM to nieoceniona pomoc w codziennych rutynowych obowiązkach, która wybawi nas z wszelkich kłopotliwych zabrudzeń, a po skończonym sprzątaniu wąż, pod wpływem działającej siły ssącej wytwarzanej przez jednostkę centralną, sam zassie się do zasobnika i sprzątanie skończone. Kasetę z wężem ssącym można estetycznie zamontować praktycznie wewnątrz każdej szafki, tak że po otwarciu drzwiczek jest zawsze na swoim miejscu gotowy do użycia.
 
W celu rozpoczęcia korzystania z zasobnika z wężem ssącym VROOM należy pewnie uchwycić rękojeść węża ssącego i podnieść ją do góry do pozycji horyzontalnej. Spowoduje to załączenie się jednostki centralnej. Następnie należy wyjąć końcówkę rękojeści z otworu dokującego i wysunąć z zasobnika wymaganą długość węża. Zassane w czasie sprzątania zabrudzenia są transportowane poprzez instalację centralnego odkurzania do pojemnika na śmieci, mieszczącego się przy jednostce centralnej. Po zakończonym sprzątaniu siła ssąca wytwarzana przez działająca jednostkę centralną spowoduje zassanie się węża z powrotem do zasobnika. Włożenie końcówki rękojeści w otwór dokujący i opuszczenie jej do pozycji pionowej spowoduje wyłączenie się jednostki centralnej.
 
VROOM to nowość na rynku, która już zyskała sobie szerokie grono zadowolonych użytkowników w Polsce i na świecie. Z wyboru tego rozwiązania będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci. 
 
Urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach:
  • z wężem ssącym o długości 5,5 m – kaseta o wymiarach 83mm x 413 mm x 454mm (szerokość x wysokość x głębokość) 
  • z wężem ssącym o długości 7,3 m – kaseta o wymiarach 75mm x 393 mm x 555mm (szerokość x wysokość x głębokość). 

Charakterystyka i zalety kasety VROOM

  • Jest zawsze na swoim miejscu gotowy do użycia 
  • Pozwala nam uniknąć przenoszenia, zwijania i rozwijania przenośnego węża ssącego w czasie rutynowych obowiązków, czyniąc sprzątanie szybkim, łatwym i wygodnym. 
  • Zaprojektowany do usuwania wszelkich zanieczyszczeń, nie tylko znajdujących się na podłogach. 
  • Prosty w obsłudze, posiada automatyczny start/stop. 
  • Zasięg wysuwanego węża to nawet 7,3m! 
  • Po skończonym sprzątaniu wąż ssący, sam chowa się do kasety. 
  • Łatwy w montażu, współpracuje z wszystkimi systemami centralnego odkurzania. 
  • Niezastąpiona pomoc w codziennym rutynowym sprzątaniu.