Studnia głębinowa – jaki jest jej koszt?

Z firmą Ekoryniec możesz mieć własne źródło czystej wody. Oferujemy bowiem naszym klientom studnie głębinowe. Dzięki nim możesz pobierać wodę z głęboko położonych warstw wodonośnych. Inwestycja w studnie głębinowe generuje koszty, które szybko jednak zwrócą Ci się. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno właściciele domków jednorodzinnych, jak i domków letniskowych czy ogródków działkowych. Swoją ofertę kierujemy także do przedsiębiorstw i instytucji. Naszym celem jest bowiem satysfakcja klientów i oszczędność. Studnie głębinowe wykonujemy kilkoma metodami. W zależności od klienta są to ujęcia wiercone metodą płuczkową lub udarowo-obrotową. W pierwszym przypadku wodę wydobywa się z pokładów skalnych znajdujących się na głębokości 15-20 metrów. Odwiert wykonywany jest pionowo i kilkoma kolumnami. Dzięki temu możliwe jest stopniowe zwężanie średnicy rur. Część realizowanych przez nas otworów sięga do stropu warstwy nieprzepuszczalnej, a część zostaje zawieszona w warstwie wodonośnej.

Sprawdź również własne ujęcie wody.

Metoda udarowo-obrotowa natomiast pozwala na jednoczesną pracę udarów z obrotami. Jest to możliwe dzięki wgłębnemu młotkowi wiertniczemu oraz wiertnicom hydraulicznym. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku odwiertów w twardych i porowatych skałach. Tak wybudowana studnia będzie z powodzeniem służyła przez dwa pokolenia. Jeśli nie wiesz, z którego wariantu powinieneś skorzystać, skontaktuj się z nami. Ekoryniec od lat zajmuje się studniami głębinowymi. Wiemy o nich wszystko i zawsze projektujemy je z myślą o naszym kliencie. Korzystając z naszych usług zyskujesz pełen profesjonalizm, doradztwo i montaż przez specjalistyczny zespół. Satysfakcja z naszych usług jest gwarantowana! Nie trać więc czasu i zadzwoń do nas. Możesz też wysłać maila lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, który umieściliśmy na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w wybudowaniu studni głębinowej. Poza tym specjalizujemy się także w instalacji pomp ciepła, czy elektrowniach słonecznych.

Skontaktuj się z nami

5 + 11 =

Krótko o nas

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy instalacje pomp ciepła, wentylacji z odzyskiem ciepła, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, chłodzące a także fotowoltaiczne oraz oczyszczalnie ścieków i zagospodarowania wody deszczowej. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!