Dotacja na pompę ciepła Nibe 2021

Pompy ciepła to rozwiązanie, które generuje oszczędności. Teraz inwestycja ta może być jeszcze tańsza. Wszystko za sprawą szwedzkiej firmy Nibe. Dzięki niej każdy, kto zarejestruje się na specjalnej stronie, może zyskać rabat na wybrane pompy ciepła. Jak skorzystać z tej oferty?

Szwedzka dotacja – kim jest Nibe?

Koncern ten jest obecny na światowym rynku od dziesięcioleci. Swoje usługi oferuje w trzech obszarach: systemach grzewczych, elementach grzewczych i kominkach. Rozwiązania oferowane przez koncern Nibe wyróżnia przede wszystkim skuteczne połączenie nowoczesnych technologii z z siłą natury. Dzięki temu powstały systemy, które są energooszczędne i bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i środowiska. Korzystając z pomp ciepła szwedzkiego producenta stworzymy sobie komfortowy klimat w pomieszczeniu niezależnie od pory roku. Aby zachęcić Polaków do zakupu pomp ciepła Nibe, producent zaproponował szwedzką dotację. Dzięki niej każdy klient może zaoszczędzić nawet 10 000 złotych. Zasady skorzystania z promocji są bardzo proste.

Dotacja na pompę ciepła 2021 – co musisz wiedzieć?

Skorzystanie z tej szwedzkiej dotacji jest możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na specjalnej stronie przygotowanej przez Nibe. Znajdziesz ją tutaj https://szwedzkadotacja.pl/. Zakup urządzenia szwedzkiego producenta możemy natomiast dokonać za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora. W ramach szwedzkiej dotacji możemy zyskać nawet 5000 złotych przy zakupie pompy ciepła Nibe. Dodatkowo, dotacja zwiększa się o 1000 złotych, gdy dokupimy rekuperator Nibe ERS lub GV-HR. Jeśli do tego zdecydujemy się na system fotowoltaiczny Nibe PV, to otrzymana dotacja wzrośnie o kolejne 4000 złotych. Przy zakupie tych trzech produktów możemy więc zyskać łącznie aż 10 000 złotych! Bardzo ważną informacją dla wszystkich klientów jest także to, że szwedzka dotacja pozwala na łączenie jej z ulgą podatkową oraz programami „Czyste powietrze” i „Mój Prąd”. Ostateczne korzyści będą więc znacznie wyższe. Z dotacji na pompy ciepła Nibe możemy skorzystać do końca maja lub wyczerpania zapasów. Producent przygotował bowiem w ramach promocji 300 gruntowych pomp ciepła oraz 500 powietrznych pomp ciepła.

Krótko o nas

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!