System rozsączający AquaBlok® służy do rozsączania nadmiaru wody deszczowej spływającej z dachu. Może być wykorzystywany i instalowany alternatywnie jako część kompletnego systemu zagospodarowania wody deszczowej lub tylko jako system rozsączający. 

Wytrzymałość – AquaBlok® to wykonany z polietylenu sześcian o ścianie ok. 54 cm, pojemności 150 litrów i wadze 8 kg. Wytrzymały, odporny na uderzenia oraz obciążenia pionowe do 2,5 ton na m2.

Warto również zwrócić uwagę na systemy zagospodarowania wody deszczowej

Łatwość instalacji – montaż polega na ułożeniu w przygotowanym uprzednio wykopie półprzepuszczalnej geowłókniny, a następnie na umieszczeniu na niej, w zależności od parametrów gruntu oraz ilości dopływającej wody deszczowej, odpowiedniej ilości bloków. Po ułożeniu odpowiedniej ilości AquaBlok-ów, całość owija się geowłókniną. Tak wykonana instalacja zostaje zasypana gruntem.

 

Skontaktuj się z nami

12 + 13 =

Załączone pliki

Krótko o nas

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy instalacje pomp ciepła, wentylacji z odzyskiem ciepła, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, chłodzące a także fotowoltaiczne oraz oczyszczalnie ścieków i zagospodarowania wody deszczowej. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!