Rekuperatory AERISnext są obecnie najbardziej zaawansowanymi urządzeniami na rynku central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Spełniają również wymagania rządowego programu „Czyste powietrze”.

Zastosowane w centrali technologie, m.in. technologia adaptacji klimatu, masowy pomiar powietrza, FlowControl, 100% bypass, a także sama budowa wymiennika ciepła wzorowana na szlifie brylantowym, co odpowiada za optymalne przepływy powietrza, stawiają ten rekuperator na samym szczycie jakościowym tego typu urządzeń.

Skontaktuj się z nami


  Na uwagę zasługuje także wielkość wymiennika: aż 43,7 m2 powierzchni wymiany ciepła! Gwarantuje to bardzo wysoki poziom odzysku ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczeń. Nie sposób nie wspomnieć również o jakości wentylatorów promieniowych, plisowanych filtrach, wysokich parametrach izolacji centrali, a także możliwości sterowania rekuperatorem przez aplikacje mobilne.

  AERISnext podłączyć można również do prokołu zarządzania domem inteligentnym KNX oraz Fibaro.

  Rekuperatory AERISnext produkowane są w Holandii, w fabryce jednego z największych europejskich producentów urządzeń wentylacyjnych z ponad 75 letnim doświadczeniem.

  Zobacz także Ventermo.

  Na uwagę zasługuje fakt, że rekuperatory AERISnext uwzględniają specyfikę klimatu w Polsce i wysokie wymagania polskich inwestorów. Są szczególnie polecane do montażu w domach pasywnych oraz energooszczędnych.

  Centrale AERISnext dostępne są w wersji pełnej (również z wymiennikiem entalpicznym ERV) oraz w wersji standardowej (z uboższymi wariantami sterowania).

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!