BioPura to kompaktowa, trwała i ekonomiczna biologiczna oczyszczalnia ścieków. Jest ona przeznaczona do miejsc bez możliwości podłączenia do systemów kanalizacji zbiorowej. Sprawdzi się więc idealnie do domów jednorodzinnych. Oczyszczalnia ekologiczna BioPura to system

Wygoda i ekonomiczność – małe gabaryty i niska waga oczyszczalni BioPura, umożliwiają łatwy transport i montaż, bez konieczności zastosowania ciężkiego sprzętu do posadowienia w wykopie. Całkowicie zautomatyzowana praca, zalecany wywóz osadów jedynie raz w roku oraz brak potrzeby dodawania biopreparatów, zapewni niskie koszty eksploatacji, a także bezproblemowe użytkowanie.    

Bezpieczeństwo i higiena – wykorzystana w oczyszczalni ekologicznej BioPura technologia, oparta jest na zastosowaniu dwóch stref biologicznych. Dzięki temu zapewnia ona bardzo wysoką skuteczność oczyszczania, potwierdzoną badaniami zgodnie z PN-EN: 12566-3+A1:2009. Oczyszczony ściek może być rozsączony do gruntu lub odprowadzony do wód powierzchniowych.

Zobacz także AquaBlok

Trwałość – zbiornik wykonany z polietylenu, odpornego na agresywne środowiska. Ożebrowanie konstrukcji dodatkowo wzmacnia przed działaniem sił gruntowych oraz zapewnia odpowiednie zakotwiczenie. 

Skontaktuj się z nami

11 + 11 =

Załączone pliki

Krótko o nas

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy instalacje pomp ciepła, wentylacji z odzyskiem ciepła, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, chłodzące a także fotowoltaiczne oraz oczyszczalnie ścieków i zagospodarowania wody deszczowej. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!