Oferta armatury WC obejmuje dwa elementy – elementy widoczne, a więc osłonę, uchwyt i mechanizm obrotowy – dostarczane przez producentów armatury sanitarnej (serie Eposa i Liaison/Emco dostępne w ofercie TECE), oraz uniwersalne stelaże podtynkowe TECE pasujące do wszystkich standardowych typów instalacji sanitarnych.

Dzięki armaturze WC zyskujesz podwójnie. Przywiązującym wagę do wzornictwa i wysokiej jakości, oferujemy uzupełnienie armatury łazienkowej o mechanizm spłukujący obrotowy – cała łazienka w jednym stylu. Alternatywnie do armatury WC spłuczka może najpierw zostać wyposażona w przycisk spłukujący TECE (TECEambia, TECEantibac, TECEplanus). W razie potrzeby w każdej chwili można wymieć przycisk na wysokiej klasy armaturę WC. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami po szczegóły. Pomożemy Ci dobrać armaturę WC i podpowiemy, które elementy sprawdzą się w Twojej łazience.

Polecamy także system TECEflex.

Źródło: www.tece.pl

Skontaktuj się z nami


    Krótko o nas

    Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!