Oferta armatury WC obejmuje dwa elementy – elementy widoczne, a więc osłonę, uchwyt i mechanizm obrotowy – dostarczane przez producentów armatury sanitarnej (serie Eposa i Liaison/Emco dostępne w ofercie TECE), oraz uniwersalne stelaże podtynkowe TECE pasujące do wszystkich standardowych typów instalacji sanitarnych.

Dzięki armaturze WC zyskujesz podwójnie. Przywiązującym wagę do wzornictwa i wysokiej jakości, oferujemy uzupełnienie armatury łazienkowej o mechanizm spłukujący obrotowy – cała łazienka w jednym stylu. Alternatywnie do armatury WC spłuczka może najpierw zostać wyposażona w przycisk spłukujący TECE (TECEambia, TECEantibac, TECEplanus). W razie potrzeby w każdej chwili można wymieć przycisk na wysokiej klasy armaturę WC. Wybierając armaturę WC o podwyższonym standardzie w łatwy sposób zwiększysz swoją sprzedaż. Takie rozwiązania są bowiem cenione zarówno przez firmy, jak i klientów indywidualnych. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami po szczegóły. Pomożemy Ci dobrać armaturę WC i podpowiemy, które elementy sprawdzą się w Twojej łazience.

Polecamy także system TECEflex.

Źródło: www.tece.pl

Skontaktuj się z nami

7 + 13 =

Krótko o nas

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy instalacje pomp ciepła, wentylacji z odzyskiem ciepła, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, chłodzące a także fotowoltaiczne oraz oczyszczalnie ścieków i zagospodarowania wody deszczowej. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!