NIBE to szwedzki producent pomp ciepła, który od ponad trzydziestu lat zajmuje się ich produkcją. Częścią tego koncernu stała się także firma BIAWAR, która od 200 roku nieustannie poszerza asortyment o kolejne odnawialne źródła ciepła. Do dziś jest jednym z liderów sprzedaży pomp ciepła w Polsce. Urządzenia Nibe zapewniają nam energooszczędność, co jest niezwykle ważne w przypadku odnawialnych źródeł energii. Pompy ciepła NIBE pozwalają realnie wcielać w życie idee zrównoważonego rozwoju. To z kolei przekłada się większe zainteresowanie społeczeństwa tego rodzaju rozwiązaniami.

Skontaktuj się z nami


  Pompy ciepła NIBE – dlaczego warto je wybrać?

  W naszej ofercie jest dostępnych kilkadziesiąt modeli pomp ciepła o zróżnicowanej mocy. Posiadamy jednostki z przedziału 2 kW – 60 kW. Pompy ciepła Nibe są dostępne zarówno w wersji wykorzystującej energię gruntową, jak i wody czy powietrza. Dzięki takim rozwiązaniom ogrzewanie domu staje się nie tylko bezobsługowe, ale i bardzo tanie.

  Sprawdź również pompy ciepła Buderus.

  Wybierając pompy ciepła NIBE możesz liczyć na ograniczenie zużycia energii nawet o 80% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Różnica w portfelu jest więc naprawdę odczuwalna. Z produktami tego producenta możesz więc zadbać o środowisko i żyć w zgodzie z naturą.

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!