Ogrzewanie podłogowe – niezwykły komfort na lata

Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się budową i zaraz po instalacji wodno-kanalizacyjnej wchodzimy z najlepszym systemem C.O. dla pompy ciepła czyli tzw. podłogówką.

Nasi Doradcy Techniczno-Handlowi przy rozpoznawaniu potrzeb Klienta wkładają dużo starań, aby oferowany zakres spełniał wizję oraz potrzeby Inwestora a każda instalacja, którą tworzymy w budynku projektowana jest przez naszych Inżynierów co wyklucza jakiekolwiek błędy ze strony naszych instalatorów.


Wykonaliśmy ponad

instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wodno-kanalizacyjnych.


Podłogówka – jak działa grzejnik podłogowy?

Instalację grzewczą w domu warto zaplanować tak, by pozwalała uzyskać optymalny rozkład temperatury w pomieszczeniu. Nie od dziś wiadomo też, że człowiek czuje się komfortowo, gdy mu ciepło w nogi, a powietrze do oddychania jest chłodne. Dlatego nasza firma oferuje klientom ogrzewanie podłogowe. Instalacja ta niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim dzięki takiej formie ogrzewania nasza podłoga będzie o kilka stopni cieplejsza niż temperatura powietrza. W ten sposób zapobiegamy unoszeniu się kurzu. Ciepło zawsze będzie tam, gdzie będą przebywali domownicy. Podłogówkę polecamy więc w szczególności osobom zmagających się z astmą czy alergią. Rozwiązanie to jest idealne do zasilania za pomocą pomp ciepła. W ten sposób skutecznie zwiększymy energooszczędność naszego domu. Całość prac możesz też zlecić naszej firmie. Zamontujemy bowiem dla Ciebie zarówno pompy ciepła, jak i grzejnik podłogowy. Korzystając z naszych usług przekonasz się, że można mieć w domu komfortową temperaturę bez wysokich rachunków za ogrzewanie. Nie ma też znaczenia to, jakie pokrycie podłogi chcesz zastosować w danych pomieszczeniach. Czy będzie to dywan, czy drewno, czy płytki ceramiczne – efekt zawsze będzie taki sam. Nasze analizy dowodzą, że wybór podłogówki pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu nawet 30% w ciągu roku. Wybierając ofertę Ekoryniec nie musisz martwić się o to, że system nie spełni Twoich oczekiwań. Nasz zespół specjalistów przygotuje dla Ciebie najlepszy projekt, a doświadczeni monterzy zajmą się właściwą instalacją całego systemu. W naszych systemach korzystamy z najlepszych jakościowo rozwiązań, dzięki którym ogrzewanie podłogowe jest praktycznie bezawaryjne i bezobsługowe. Nie zwlekaj więc i zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dlatego umów się na spotkanie i już dziś zacznij przygodę z energooszczędnym domem!

Zobacz jakie zalety ma ogrzewanie podłogowe.

Skontaktuj się z nami


    Krótko o nas

    Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!