Gruntowe pompy ciepła Daikin to idealne rozwiązanie zarówno w przypadku nowych domów, jak i dużych projektów renowacji. Gdy obszar gruntu jest odpowiednio duży, można zastosować pętle poziome. Innym rozwiązaniem są pionowe sondy, które prostopadle umieszcza się w gruncie. Pompy ciepła Daikin są niezawodne nawet przy najniższych temperaturach. Grunt natomiast jest stabilny przez cały rok, dzięki czemu jest właśnie idealnym źródłem energii odnawialnej.

Skontaktuj się z nami

  Pobieranie energii ze źródła odnawialnego przez pompy Daikin

  W naszej ofercie znajdziesz niskotemperaturową pompę ciepła Daikin Altherma. Jej praca w żaden sposób nie narusza równowagi ekologicznej. Źródłem zasilania jest bowiem w 75% powietrze, a w 25% energia elektryczna. Dzięki takiemu połączeniu osiąga efektywność energetyczną na poziomie A++. Oszczędność energii elektrycznej może być jeszcze większa. Wystarczy, że połączysz pompę ciepła z układem wspomagania solarnego.

  Zobacz także pompy ciepła CTC.

  Pompy ciepła powietrze-powietrze Daikin

  Pompy ciepła Daikin to doskonałe rozwiązanie zarówno do nowego domu, jak i już istniejącego. Korzystanie z urządzeń tego producenta pozwoli Ci idealnie dopasować chłodzenie i ogrzewanie do swoich potrzeb. Instalacja pomp ciepła nie jest skomplikowana. Nowoczesne urządzenia bez problemu zastąpią także stare instalacje ogrzewania elektrycznego. Pompy ciepła Daikin można także dostosować do konkretnego układu pomieszczeń. Dzięki nim nasz dom stanie się jeszcze bardziej ekologiczny.

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy instalacje pomp ciepła, wentylacji z odzyskiem ciepła, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, chłodzące a także fotowoltaiczne oraz oczyszczalnie ścieków i zagospodarowania wody deszczowej. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!