CTC EcoAir 400 to kolejna propozycja, którą znajdziecie w naszej ofercie. Ta zewnętrzna powietrzna pompa ciepła pracuje z powietrzem zewnętrznym o temperaturze dochodzącej do nawet -22 stopni Celsjusza. Urządzenie to można z powodzeniem podłączyć do takich zbiorników jak CTC EcoZenith czy CTC EcoVent i360F. W tym celu można także wykorzystać posiadany bojler. Wystarczy tylko skorzystać układu sterowania CTC EcoLogic. Pompy ciepła CTC EcoAir 400stworzono tak, by zagwarantować wysoką sprawność przy jednoczesnym niskim poziomie hałasu. Poza tym, urządzenie zostało wyposażone w funkcję odszraniania. Zapobiega ona oblodzeniu wężownicy parownika. To z kolei przekłada się na jej wysoką sprawność przez cały rok.

Skontaktuj się z nami


  Gruntowe pompy ciepła CTC ze zbiornikiem

  Kolejną propozycją od marki CTC jest energooszczędna gruntowa pompa ciepła klasy A++. Dzięki wysokiemu współczynnikowi wydajności COP (4,6) zapewnia ekologiczne ogrzewanie domu przy cały rok. Gruntowe pompy ciepła CTC posiadają wbudowaną automatykę, która jest w stanie sterować nawet dwoma obiegami grzewczymi. Urządzenie to może być także zdalnie sterowane dzięki CTC Connect+. Poza tym w urządzeniu zastosowano higieniczny system przepływowego podgrzewu C.W.U. za pomocą wężownicy miedzianej w zbiorniku buforowym 223l. Pompy ciepła CTC pracują cicho, co jest możliwe dzięki kompresorowi zamkniętemu w izolowanej akustycznie obudowie. Poza tym, urządzenia te są w stanie współpracować z panelami solarnymi, kotłem stałopalnym czy kominkiem z płaszczem wodnym.

  Sprawdź również pompa ciepła panasonic.

  Pompy ciepła CTC – zbiornik uniwersalny z automatyką EcoLogic

  Skuteczna pompa ciepła CTC to taka, która jest podłączona do wydajnego zbiornika. Takie właśnie są modele CTC EcoZenith. i3 50 posiada moduł wewnętrzny, który umożliwia wydajne przygotowanie C.W.U. Urządzenie jest dobrze izolowane z wymiennikiem ciepła, a fabrycznie zainstalowana pompa ładująca ułatwia montaż. CTC Eco Zenith i2 50 posiada natomiast moduł wewnętrzny z EnergyFlex. Jest to elastyczny zbiornik systemowy, który posiada regulację pompy ciepła oraz wężownicę C.W.U. CTC EcoZenith i2 50 oraz i3 50 mogą pracować w różnych systemach grzewczych. Sprawdzą się zarówno w systemie grzejnikowym, jak i podłogowym. Mogą także funkcjonować z kllimakonwektorami.

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!