Zapoznaj się z systemem czyszczenia mieszkań: Rainbow. Za pomocą najpotężniejszego żywiołu natury – wody, Rainbow jest w stanie zapewnić czystość oraz nowe, jeszcze zdrowsze życie. Jesteśmy firmą dystrybucyjno-serwisową z siedzibą we Włocławku. Swym zasięgiem działania obejmujemy, bez kompleksów, teren całego kraju nieprzerwanie od 1995 roku. Zdobytym doświadczeniem gwarantujemy jakość naszych usług oraz ciągłość ich świadczenia.
 
W ciągu tych lat pracy obsłużyliśmy serwisowo ok. 8 tys klientów wykonując naprawy serwisowe i nieodpłatne przeglądy techniczne. Nasza firma prowadzi również wysyłkę akcesoriów za zaliczeniem pocztowym oraz naprawę sprzętu przesłanego pocztą, servisco itp.
 
Telefonicznie uzgadniamy zakres serwisu/naprawy oraz termin i wartość wykonania pełnej usługi z czyszczeniem i konserwacją. W przypadku dalszych odległości, oprócz możliwości wysyłki sprzętu istnieje możliwość dojazdu naszego serwisanta. Na telefoniczne zamówienie wysyłamy za zaliczeniem pocztowym wszystkie środki eksploatacyjne i akcesoria – szampon do prania dywanów, zapachy, płyn do dezynfekcji, olejek eukaliptusowy, paski napędowe, włosie do szczotek i inne części eksploatacyjne.

Skontaktuj się z nami


  Z naszych doświadczeń wynika, że w pierwszych latach użytkowania odkurzaczy Rainbow może powstać najwięcej usterek i największe zużycie niektórych części. Przyczynami najczęściej występującymi są: niesystematyczne czyszczenie separatora oraz rzadkie zmienianie wody, szczególnie w pierwszym okresie gdy w dywanach zalegają duże ilości brudu. Powoduje to zabrudzenie mechanizmów wewnętrznych. Również niewłaściwe przechowywanie Rainbow po sprzątaniu na zbiorniku powoduje odkształcenie się ciągle wilgotnej uszczelki i uszkodzenie w konsekwencji łożysk silnika. Objawy takiego stanu łatwo zauważyć w postaci buczenia silnika i lub jego całkowitego unieruchomienia. Również wytarte włosie na wałku szczotki elektrycznej i wyciągnięty pasek napędowy to łatwo zauważalne zmniejszenie efektywności sprzątania.

  Sprawdź również ogrzewanie podłogowe.

  Odkurzacz Rainbow jest urządzeniem zachowującym sprawność użytkową przez okres 25-30 lat, jednak jak każdy sprzęt mechaniczny wymaga okresowej konserwacji. Z uwagi na wysoko obrotowy silnik oraz ekstremalne warunki pracy kurz, piasek oraz dużą częstotliwość pracy, producent zaleca czyszczenie i konserwację Rainbow okresowo co 2-4 lata. Po 4-5 latach użytkowania może być konieczna wymiana szczotek grafitowych na silniku, ich zużycie może spowodować poważne uszkodzenia silnika, który jest najdroższą częścią Rainbow. W modelu E Serie pojawia się dodatkowo okresowa konieczność płukania lub wymiany neutralizatora Hepa.

  Jeżeli zauważyliście Państwo któreś z w/w niedomagań Waszego Rainbow – zapraszamy do kontaktu z nami. MY przywrócimy Waszemu odkurzaczowi pełną sprawność sprzątania. 

  Nasz oddział wykonuje również bezpłatne przeglądy serwisowe wszystkich modeli odkurzaczy Rainbow. Nawet jeśli nic Waszemu urządzeniu nie dolega warto, by oko fachowca sprawdziło wszystkie możliwe „punkty zapalne” zanim coś zacznie szwankować. My zrobimy to nieodpłatnie. Naszym wynagrodzeniem będzie polecenie nas Waszym znajomym na podobną czynność serwisową. Oczywiście nic nie dzieje się za darmo. Liczymy na to, że i Rainbow nie jest wieczne i kiedyś się coś zepsuje lub wyeksploatuje… i wtedy my problem usuniemy! Tu jest miejsce na nasz zarobek. Ale i to oczywiście w granicach normalności… Posiadając ponad 10-letnie doświadczenie zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów na terenie kraju. Nasza obsługa to najwyższa jakość, ponieważ dajemy to co najlepsze – jakość Rainbow! Dysponujemy pełnym asortymentem akcesoriów do wszystkich modeli Rainbow dostępnych w naszym kraju. Za pośrednictwem naszego serwisu oferujemy pomoc w zakresie profesjonalnych przeglądów technicznych, konserwacji i naprawy. . Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Realizujemy zamówienia osobiście z dostawą do domu lub kurierem za zaliczeniem pocztowym. Jeżeli Państwo posiadają jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub email.

  Warto również zwrócić uwagę na odkurzacze

  POLECAMY NAJNOWSZY MODEL RAINBOW E2 oraz MODELE POPREZENTACYJNE Rainbow D3-D4-E1 po przeglądach technicznych i na gwarancji w atrakcyjnych cenach !!! Formy płatności: gotówka, przelew, raty do 36 m-cy, Faktura VAT. Nasza oferta: Osoby zainteresowane Rainbow prosimy o kontakt. My umożliwimy poznanie walorów użytkowych Rainbow w niezobowiązującej domowej prezentacji. Istnieje również możliwość zamiany używanego starszego modelu Rainbow D4 na najnowszy model.

  UWAGA! Przestrzegamy przed powierzaniem sprzętu Rainbow do naprawy osobom przypadkowym. Narazić to może Państwa na nie fachową usługę, zastosowane nieoryginalne części i wbrew pozorom dużo większe koszty oraz brak gwarancji na usługę.

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!