Jesteśmy firmą, która nie dała się ograniczyć do jednego czy dwóch producentów pomp ciepła.

Montujemy sprawdzone urządzenia takich marek jak Nibe, Daikin, Mitsubishi, Dimplex, Hyundai, Hitachi, Buderus, CTC…
Wspólnie z Inwestorem analizujemy oczekiwania i jak garnitur szyty na miarę dopasowujemy pompę ciepła do rozpoznanych potrzeb Klienta.

 

Zamontowaliśmy ponad

 

pomp ciepła (powietrznych i gruntowych) w całej Polsce.

 

Pompa ciepła dla Ciebie

Ekoryniec oferuje pompy ciepła renomowanych producentów. Nasze rozwiązania kierujemy przede wszystkim do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, rezydencji, obiektów sakralnych i użyteczności publicznej. Klientom proponujemy zarówno gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła. Proponowane przez nas rozwiązania działają w oparciu o nowoczesne technologie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się w jego potrzeby i proponujemy zoptymalizowane rozwiązania. Jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania do wymagań technicznych obiektu. Wybierając współpracę z nami możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz wsparcie serwisowe zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu. Nie musisz więc martwić się o właściwe funkcjonowanie całej instalacji.

 

Skontaktuj się z nami


  Pompa ciepła – co warto wiedzieć?

  Pompy ciepła możemy podzielić na kilka rodzajów. Każda z nich sprawdzi się w określonych sytuacjach. Sondy pionowe pozwolą nam wykorzystywać ciepło z warstwy gruntu. Urządzenie to montuje się na głębokości od 80 do 200 metrów. Pobrane z ziemi ciepło sonda zamienia na energię, którą możemy wykorzystać do centralnego ogrzewania czy produkcji ciepłej wody użytkowej. Wykonujemy także instalacje poziome za pomocą specjalnych kolektorów. Montaż odbywa się na głębokości 1,0-1,6 m. Tego rodzaju pompy ciepła nie wpływają także negatywnie na uprawę roślin w naszym ogrodzie.

  Ekoryniec montuje także systemy wykorzystujące wody gruntowe i powierzchniowe. W pierwszym przypadku działanie systemu opieramy o dwie pompy głębinowe. W drugim natomiast kolektory poziome montowane są na dnie zbiornika – rzeki, jeziora, czy stawu. Rozwiązanie to działa całym rokiem, ponieważ kolektor jest wypełniony niezamarzającą substancją. To jednak nie jedyne rodzaje instalacji, które wykonujemy dla naszych klientów.

  W ostatniej dekadzie, ze względu najniższe nakłady ekonomiczne i stosunkowo dużą sprawność sezonową, coraz większą popularność zdobywają powietrzne pompy ciepła.

  Sprawdź również rodzaje pomp ciepła.

  Możliwości mamy więc naprawdę wiele. To, na którą się zdecydujesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Zgłoś się do nas i powiedz nam, czego potrzebujesz. My przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Satysfakcja gwarantowana! Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami.

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!