Innym sposobem jest przeprowadzenie tzw. suchej zabudowy. Polega ona na wykonaniu w izolacji tzw. rowków. To właśnie  w te rowki wprowadza się rury instalacji wodnego ogrzewania podłogowego.
 

W przeciwieństwie do zabudowy mokrej nie wykonuje się wylewki betonowej. Po umieszczeniu rur w przygotowanych wcześniej rowkach możliwe jest bezpośrednie ułożenie materiału podłogowego.
Ten sposób zabudowy jest przeznaczony przede wszystkim dla stropów drewnianych, gdzie szczególną uwagę zwraca się na obciążenia, które w omawianym przypadku są znacznie niższe.
Ogrzewanie podłogowe w drewnianym domu jest więc bardzo praktycznym rozwiązaniem. Powierzając je naszej firmie możesz być pewny, że zostanie ono wykonane prawidłowo. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Sprawdź również instalacje wodno-kanalizacyjne.

źródło budujesz.info

Skontaktuj się z nami


    Krótko o nas

    Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!