Odkurzacz centralny – 

Rozpoczynając budowę domu często myśli się etapami ” teraz fundamenty, teraz ściany, teraz okna…”. 

Jako firma kompleksowo zajmująca się tworzeniem instalacji począwszy od instalacji sanitarnej, przez centralne ogrzewanie i rekuperację po pompę ciepła oraz fotowoltaikę zwracamy Inwestorom uwagę na mniejsze ale niesamowicie praktyczne rzeczy, na które mogli nie wpaść.

Jedną z takich rzeczy jest odkurzacz centralny – łatwość i szybkość użycia, wysoka wydajność oraz powietrze bez kurzu – to czyni z odkurzaczy centralnych niezwykle istotną instalację dla Klienta.


Zamontowaliśmy ponad


odkurzaczy centralnych w całej Polsce.


Centralny odkurzacz sprawdzi się wszędzie

Centralny odkurzacz to rozwiązanie nowoczesne i bardzo dobrze zastępujące tradycyjne, przenośne odkurzacze. Dlatego właśnie nasza firma zajmuje się także tego rodzaju rozwiązaniami. Sprawdzą się one idealnie zarówno do nowych budynków, jak i tych istniejących. Centralny odkurzacz to specjalny system, który składa się z jednostki centralnej, instalacji rurowej oraz gniazd ssących i szufelek automatycznych. Poza tym producenci zadbali o liczne dodatki ułatwiające korzystanie z tego rodzaju odkurzacza. System ten możemy więc z powodzeniem wykorzystywać w całym domu na rozmaitych powierzchniach. Skutecznie odkurzymy zarówno panele podłogowe, jak i płytki, dywany, wykładziny, czy tapicerki. Do każdego typu powierzchni wykorzystamy dedykowaną końcówkę. 

Inne zalety jakie zapewnia odkurzacz centralny

Centralny odkurzacz jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, które zapewnia nie tylko wysoką wydajność pracy, ale nie przeszkadza także w codziennych czynnościach. W czasie, gdy Ty odkurzasz, inni mogą bez problemu oglądać telewizję czy słuchać muzyki. Odkurzacz centralny jest więc skutecznym narzędziem w walce z kurzem i innymi alergenami. Montowane przez nas systemy cechują się wysoką jakością wykonania oraz skuteczną pracą. Powierzając nam stworzenie instalacji centralnego odkurzacza możesz być pewien, że rozwiązanie to będzie służyło Ci przez wiele lat. Z naszą pomocą przekonasz się, że odkurzanie może być, szybkie, łatwe i przyjemne. Skontaktuj się z nami, a wszystko dokładnie Ci wytłumaczymy. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Ekoryniec to gwarancja profesjonalizmu i satysfakcji klienta. Nie zwlekaj więc i razem z nami stwórz praktyczny i ekologiczny dom. Z naszą pomocą zobaczysz, że wcale nie jest to takie trudne.

Sprawdź również co to jest system centralnego odkurzania.

Skontaktuj się z nami


    Krótko o nas

    Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!