Stosując TECEprofil decydują się Państwo na produkt już dzisiaj spełniający przyszłe, bardzo wysokie wymagania pod względem izolacji akustycznej, stabilności, uniwersalności i łatwego  montażu.  
 
Teraz również  w technice uniwersalnych stelaży sanitarnych istnieje możliwość zastosowania ich zarówno jako pojedynczych elementów jak i do zabudowy w ścianach gipsowo-kartonowych budowanych w oparciu o profile stalowe typu C lub w ścianach drewnianych.
 
Uniwersalny system TECEprofil skonstruowano w tym celu, aby spełnić potrzeby projektantów i instalatorów w dziedzinie zabudowy przedściennej stelaży do montażu przyborów sanitarnych. System ten umożliwia im na co dzień urzeczywistnianie niejednokrotnie wygórowanych wymagań klientów jeśli idzie o architekturę i estetykę pomieszczeń z urządzeniami sanitarnymi. Podczas prac rozwojowych na pierwszym miejscu była zarówno pewność planowania jak i żądanie uzyskania systemu niewrażliwego na błędy, który można łatwo dopasować do potrzeb placu budowy i wymagań klienta.

Skontaktuj się z nami


  System TECEprofil do zabudowy przedściennej typu suchego oraz do budowy ścian instalacyjnych z gips-kartonu składa się z konstrukcji nośnej opartej na ocynkowanych kształtownikach  stalowych o wymiarach 33 mm x 33 mm x 4,5 m, złączach kątowych, oraz kątownikach mocujących pojedynczych i podwójnych. Ponadto w jego skład wchodzą uniwersalne stelaże podtynkowe z powłoką proszkową dla przyborów sanitarnych oraz części osprzętu. Bazując na tych 4 elementach konstrukcyjnych,  w połączeniu ze stelażami systemu,  można realizować wszystkie żądane przez klienta układy łazienkowe.

  Te cztery elementy konstrukcyjne idealnie uzupełniają się z niedawno włączonymi do asortymentu stelażami uniwersalnymi. Stelaże uniwersalne mogą być wbudowane w konstrukcję nośną z TECEprofil, ale także są one przydatne jako pojedyncze stelaże lub do montażu w tradycyjnej ścianie z elementów prefabrykowanych, np. gipsowo- kartonowej. Dzięki TECEprofil mają Państwo możliwość fachowego wykonywania kompletnych ścian montażowych lub montażu pojedynczych stelaży.  

  Warto również zwrócić uwagę na oczyszczalnia ścieków.

  4 podstawowe elementy konstrukcyjne      

  • Kształtownik stalowy
  • Złącze kątowe
  • Kątownik mocujący
  • Podwójny element mocujący  

  Dzięki znacznej niewrażliwości na błędy;optymalnej technice mocowania; znakomitej technice połączeniowej nie wymagającej stosowania specjalnych narzędzi gwarantujemy szybką budowę  szczególnie stabilnej konstrukcji nośnej. 

  Źródło: www.tece.pl

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!