W ofercie naszej firmy znajdziesz także systemy wentylacji z rekuperacją, które współpracują z gruntowymi i powietrznymi pompami ciepła NIBE.

Kontrolowana wentylacja z odzyskiem ciepła to rozwiązanie, które zapewnia zachowanie wymaganej wymiany powietrza. Jest to możliwe nawet wtedy, gdy mamy zamknięte okna. Dzięki rekuperacji możemy ponownie wykorzystać energię z powietrza wywiewanego. Rekuperatory NIBE ERS oraz GV-HR są przeznaczone do domów jednorodzinnych, których powierzchnia nie przekracza 300 m2. Rekuperatory NIBE ERS mogą być sterowane na dwa sposoby.

Skontaktuj się z nami


    Pierwszy pozwala na sterowanie z poziomou sterownika gruntowej pompy ciepła NIBE z serii S1155/1255 oraz F1145/1245, F1155/1255 oraz F1345/F1355. Rekuperatorami można także zarządzać dzięki sterownikowi wbudowanemu w centralę wewnętrzną NIBE BA-SVM, SHK 200M, NIBE VVM lub modułu NIBE SMO 40/SMO S40. Urządzenia te są bowiem dedykowane do współpracy z powietrznymi pompami ciepła.

    Polecamy także rekuperatory AERISnext.

    Rekuperatory NIBE można także obserwować przez internet. Jest to możliwe dzięki aplikacji NIBE Uplink oraz witrynie nibeuplink.com (dot. serii NIBE F I BA-SVM), aplikacji myUplink lub witryny myuplink.com (dot. serii NIBE S) oraz myUpway.com (dot. SHK 200M). W przypadku rekuperatorów GV-HR potrzebny jest zewnętrzny sterownik OPTIMA, który umożliwia swobodną kontrolę pracy urządzenia z dowolnie wybranego pomieszczenia.

    Krótko o nas

    Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!