Z firmą Ekoryniec możesz zadbać o środowisko dzięki przydomowej oczyszczalni ścieków. Rozwiązanie to jest nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne. Mimo że budowa takiej instalacji jest droższa od tradycyjnego szamba, to jej utrzymanie jest znacznie tańsze. Poza tym szambo ekologiczne jest bezobsługowe, bezpieczne i nie musimy martwić się o częsty wywóz jego zawartości. Montaż takiej oczyszczalni od wielu lat oferujemy naszym klientom. Z naszą pomocą szybko więc zapomnisz o wydatkach związanych z wywożeniem ścieków. W szambie ekologicznym podlegają one bowiem naturalnym procesom biologicznym. Dzięki nim do gruntu trafiają proste związki mineralne, które są nieszkodliwe dla środowiska. Obecnie wykonuje się trzy rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków. Drenażowe wykorzystują drenaż rozsączający, którym oczyszczone ścieki przedostają się do gruntu. Aby skorzystać z tego rozwiązania, musi on mieć odpowiednią przepuszczalność. Jeśli jest inaczej, to możemy wybrać inne rozwiązanie. Biologiczna oczyszczalnia ścieków sprawdzi się niezależnie od przepuszczalności gruntu. W tym rozwiązaniu za rozkład ścieków na osad odpowiadają mikroorganizmy. W drugim wariancie tego ekologicznego szamba stosuje się złoże biologiczne. Rozwijające się w nim bakterie żywią się związkami ze ścieków, co prowadzi do ich oczyszczenia.

Skontaktuj się z nami


    Jeśli więc rozważasz zakup oczyszczalni ścieków, zgłoś się koniecznie do nas! Nasza firma zapewni Ci nowoczesne rozwiązania i pełen profesjonalizm. Dzięki temu zyskasz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie na wiele lat. W naszej ofercie posiadamy biologiczne oczyszczalnie ścieków BioPura oraz BioDisc. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na naszej stronie. Poza tym oferujemy także systemy zagospodarowania i rozsączania wody deszczowej. Dzięki nim możesz korzystnie obniżyć pobór wody, a co za tym idzie, rachunki za jej wykorzystanie.

    Polecamy także eko szambo.

    Krótko o nas

    Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!