Osadnik gnilny do ścieków bytowo-gospodarczych, służący do gromadzenia lub podczyszczania ścieków przed kolejnym procesem oczyszczania, np. poprzez rozsączanie do gruntu. Osadniki gnilne są stosowane przede wszystkim tam, gdzie odprowadzenie ścieków do kanalizacji jest niemożliwie, a indywidualny system oczyszczania ścieków nie może być zastosowany (np. nie ma możliwości odprowadzenia ścieków oczyszczonych). Eko szambo to świetna inwestycja i oszczędna eksploatacja.

Skontaktuj się z nami


  Technologia – innowacyjna konstrukcja przegrody wewnętrznej zbiornika pomaga oddzielać i zatrzymywać osad, poprawiając jakość ścieków i wydłużając trwałość odbiornika takiego jak złoże rozsączające, studnia chłonna, itp. 

  Zobacz także oczyszczalnie przydomowe BioDisc®.

  Ekonomiczność – ergonomiczny kształt zbiornika ułatwia instalację oraz obsługę osadnika, a jego stabilna podstawa ułatwia magazynowanie i składowanie. Osadniki wyposażone są w szekle, ułatwiające montaż osadnika w wykopie. 

  Bezpieczeństwo i higiena – osadniki gnilne Alpha spełniają normę PN EN 12566-1 oraz posiadają znak CE. Proces produkcyjny zbiorników cechuje się minimalną emisją styrenu i pomijalną ilością odpadów, dzięki czemu produkt jest przyjazny dla środowiska. 

  Trwałość – zbiornik wykonany jest z kompozytu GRP (żywice poliestrowe wzmacniane włóknem szklanym), tworzywa mocnego, lekkiego, odpornego na szereg substancji chemicznych, a co najważniejsze – wodoszczelnego. 

  Dzięki tym osadnikom szambo przydomowe jest w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Jeśli więc chcesz skorzystać z tego rozwiązania, koniecznie zgłoś się do nas! Oferujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków wysokiej jakości, które będą Ci służyć przez wiele lat. Dysponujemy najlepszymi rozwiązaniami na rynku. Zadzwoń i przekonaj się sam!

  Sprawdź również studnie głębinowe.

  ZALETY

  • Innowacyjna konstrukcja przegrody wewnętrznej zbiornika pomaga oddzielać i zatrzymywać osad, poprawiając jakość ścieków i wydłużając trwałość odbiornika np. złoża rozsączającego lub studni chłonnej.
  • Wykonana z kompozytu GRP (żywice poliestrowe wzmacniane włóknem szklanym) – tworzywa mocnego, lekkiego, odpornego na szereg substancji chemicznych i wodoszczelnego.
  • Odpowiedni kształt zbiornika ułatwia instalację i obsługę osadnika.
  • Stabilna podstawa, ułatwia magazynowanie i składowanie zbiorników.
  • Osadnik wyposażony jest w szekle, ułatwiające montaż osadnika w wykopie.
  • Konstrukcja osadnika i jego parametry są zgodne z normą PN EN 12566-1.

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!