O nas

i naszą firmę

ekoryniec… Jesteśmy firmą rodzinną. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń proekologicznych i prozdrowotnych.
Obsługujemy teren całego kraju świadcząc usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Oferujemy nowoczesne urządzenia renomowanych producentów do zastosowania zarówno domowego jak i przemysłowego.
Projektujemy i wykonujemy instalacje sanitarne, grzewcze i wentylacyjne w oparciu o pompy ciepła, rekuperację i fotowoltaikę.
Kilka słów o nas

Lider w instalacji pomp ciepła

W ciągu ostatnich kilkunastu lat wykonaliśmy ponad 2 000 instalacji związanych z energią odnawialną, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie użytkowników, co przekłada się bezpośrednio na liczne rekomendacje do następnych klientów.
Mając na uwadze coraz wyższe i coraz bardziej wyszukane wymagania i potrzeby naszych klientów, regularnie rozwijamy naszą ofertę, poszerzamy oferowany asortyment, podnosząc jednocześnie jakość obsługi..
Mauris laoreet aliquet semper. Nam et scelerisque libero. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas
Donec dignissim luctus turpis quis ornare. Nam in viverra nisl, eget pharetra justo. Ut lobortis augue ut hendrerit feugiat. Nullam bibendum vehicula diam ac sollicitudin.

Krótko o nas

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!