VROOM to kaseta zasobnika z wężem ssącym przystosowana do montażu w dowolnej instalacji centralnego odkurzania. Najczęstszym miejscem jego montażu jest szafka pod zlewem w kuchni, może on być jednak montowany we wszystkich intensywnie użytkowanych pomieszczeniach takich jak kuchnie, łazienki, przedpokoje, wiatrołapy, garderoby, spiżarnie, garaże itp.
 

Skontaktuj się z nami


  Urządzenie świetnie sobie radzi z wszelkimi sypkimi zabrudzeniami takimi jak piasek, rozbite drobne szkło, okruchy chleba, kasza, cukier, mąka, proszek do prania, karma dla zwierząt i inne. Odkurzacz centralny VROOM to nieoceniona pomoc w codziennych rutynowych obowiązkach, która wybawi nas z wszelkich kłopotliwych zabrudzeń, a po skończonym sprzątaniu wąż, pod wpływem działającej siły ssącej wytwarzanej przez jednostkę centralną, sam zassie się do zasobnika i sprzątanie skończone. Kasetę z wężem ssącym można estetycznie zamontować praktycznie wewnątrz każdej szafki, tak że po otwarciu drzwiczek jest zawsze na swoim miejscu gotowy do użycia.

  VROOM dostępny jest w dwóch wariantach:

  • z wężem ssącym o długości 5,5 m – kaseta o wymiarach 83mm x 413 mm x 454mm (szerokość x wysokość x głębokość) 
  • z wężem ssącym o długości 7,3 m – kaseta o wymiarach 75mm x 393 mm x 555mm (szerokość x wysokość x głębokość). 

  Zobacz także odkurzacze Rainbow.

  Charakterystyka i zalety kasety VROOM

  • Pozwala nam uniknąć przenoszenia, zwijania i rozwijania przenośnego węża ssącego w czasie rutynowych obowiązków, czyniąc sprzątanie szybkim, łatwym i wygodnym. 
  • Zaprojektowany do usuwania wszelkich zanieczyszczeń, nie tylko znajdujących się na podłogach. 
  • Zasięg wysuwanego węża to nawet 7,3m! 
  • Po skończonym sprzątaniu wąż ssący, sam chowa się do kasety. 
  • Łatwy w montażu, współpracuje z wszystkimi systemami centralnego odkurzania. 

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!