Jest to punkt ssący zintegrowany z rozciągliwym wężem ssącym o zasięgu do 3,9m. Można go montować w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach takich jak przedpokoje, kuchnie, garderoby, pralnie i łazienki oraz innych. 
 
Po wyjęciu końcówki węża, specjalną dźwignią znajdującą się pod nią uruchamia się jednostkę centralną. Po zakończonym sprzątaniu odłożenie węża  powoduje wyłączenie jednostki centralnej. Urządzenie świetnie sobie radzi z zanieczyszczeniami takimi jak piasek, szkło, proszek do prania, okruchy i wiele innych. WallyFlex jest więc bardzo interesującym rozwiązaniem, które zapewni Ci czystość w Twoim domu. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy Ci ofertę, którą dostosujemy do Twoich potrzeb. Z naszą pomocą zadbasz o czystość w domu dzięki systemowi WallyFlex. Gwarantujemy, że spełni on Twoje oczekiwania.
 
Zobacz także Retraflex.

Skontaktuj się z nami


    Krótko o nas

    Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!