CycloVac – najlepsze odkurzacze na rynku!

CycloVac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Produkty tej marki znajdują się w milionach budynków, których mieszkańcy są zadowoleni z wyboru. Od 50 lat CycloVac jest liderem na wymagającym rynku Kanady. Jest niezawodny i niespotykanie wydajny.
Oprócz doskonałych odkurzaczy centralnych, zajmujemy się serwisowaniem urządzeń CycloVac, a także sprzedajemy części potrzebne do ich naprawy. Dzięki naszym specjalistom użytkownicy CycloVac nie muszą martwić się zarówno o wybór, montaż, jak i o okresowe przeglądy urządzeń, czy ewentualne naprawy.
 
 

Skontaktuj się z nami


  Jak działa system filtracji cyklonicznej?

  • Na czym polega cykloniczna separacja zanieczyszczeń? 
   Filtracja cykloniczna to skuteczna separacja zanieczyszczeń bez udziału jakichkolwiek mechanicznych filtrów lub worków. Zassane w czasie odkurzania powietrze jest w jednostce centralnej wprowadzane w ruch wirowy i kierowane ku dołowi. Na stożku cyklonicznym następuje zmniejszenie promienia wirowania strumienia powietrza, co powoduje wzrost siły odśrodkowej działającej na zanieczyszczenia, które wytrącane opadają do zbiornika. Skuteczność tej metody ocenia się na 98,5%.

   

  • Jednostki centralne Cyclovac – True Cyclonic® to flagowy produkt amerykańskiej firmy H-P Products. W odkurzaczach tych zastosowano opatentowaną metodę cyklonicznej filtracji zanieczyszczeń CFT™, polegającą na odseparowaniu zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza bez użycia dodatkowych filtrów i worków na zanieczyszczenia.

   

  • Rozwiązanie to oszczędza użytkownikowi w trakcie eksploatacji nieprzyjemnych i brudnych prac związanych z wymianą filtra lub czyszczeniem worka, a obsługa odkurzacza ogranicza się jedynie do opróżnienia zbiornika z jego zawartości.

   Polecamy także WallyFlex.

   

  • Niezwykła gwarancja
   Jakość zastosowanych komponentów i dbałość o procesy produkcyjne sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować dożywotnią gwarancję na obudowę naszych urządzeń. Na silniki i podzespoły elektryczne aż do 25 lat gwarancji, a także do 5 lat gwarancji na akcesoria do sprzątania.

  Krótko o nas

  Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!