Bycie „eko” z naszą firmą to czysta przyjemność. Wybierając nasze usługi możesz zadbać nie tylko o ciepło, ale też o tanią energię elektryczną. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości elektrowniom słonecznym. Ich głównym elementem są ogniwa fotowoltaiczne. To one odpowiadają za przechwycenie i przemianę energii słonecznej w prąd. Produkcja energii elektrycznej odbywa się bez żadnych zanieczyszczeń, hałasu oraz innych negatywnych czynników. Środowisko jest więc w pełni bezpieczne, a Ty cieszysz się niskimi kosztami wytworzenia energii. Elektrownie słoneczne stają się coraz popularniejsze, a my analizujemy na bieżąco sytuację na rynku fotowoltaiki. Dzięki temu wdrażamy naszym klientom nowoczesne instalacje, które cechują się wysoką efektywnością. Montaż elektrowni słonecznych jest możliwy w każdym miejscu, gdzie padają promienie słoneczne. Wielkość instalacji fotowoltaicznej zależy m.in. od stopnia nasłonecznienia miejsca czy zapotrzebowania mieszkańców gospodarstwa. W ustaleniu mocy elektrowni pomaga informacja na temat rocznego zużycia prądu przez gospodarstwo. Przyjęło się jednak, że dla czteroosobowego gospodarstwa wystarczająca będzie instalacja o mocy 5-6 kW.

Warto również zwrócić uwagę na ogniwa fotowoltaiczne

Ekoryniec w swojej ofercie posiada zarówno systemy on-grid i off-grid. Pierwsze z nich służą do produkcji prądu w całości przeznaczonej do sprzedaży do sieci energetycznej. Instalacje off-grid natomiast służą do wytwarzania energii na własne potrzeby. W realizowanych przez nas zleceniach stosujemy trzy rodzaje ogniw fotowoltaicznych. Monokrystaliczne cechują się najwyższą sprawnością oraz najdłuższą żywotnością. Wytwarza się je z monokryształu krzemu. Ogniwa polikrystaliczne natomiast powstają w bardziej ekonomicznym procesie łączenia mniejszych kryształów krzemu. Parametry tych ogniw są nieznacznie słabsze od monokrystalicznych. Decydując się na elektrownie słoneczne z naszą firmą wybierasz niezależność energetyczną na co najmniej 25 lat. Nasze instalacje nie wymagają nadzoru czy obsługi. Dzięki temu możesz cieszyć się tanim prądem i przeznaczyć tak wygenerowane oszczędności na inny cel.

Skontaktuj się z nami

    Krótko o nas

    Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!