• Promocja trwa od 16.08.2023 r. do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania puli pomp ciepła.
  • Produktami objętymi promocją jest 2500 szt. powietrznych pomp ciepła szwedzkiej marki NIBE. 
  • Promocja skierowana jest do końcowych użytkowników, którzy w okresie trwania promocji dokonają zakupu powietrznej pompy ciepła NIBE, zachowają oryginał dowodu zakupu i zarejestrują się na stronie www.szwedzkapromocja.pl.
  • W ramach promocji organizator NIBE-BIAWAR Sp. z o.o., oferuje częściowy zwrot (cashback) kwoty zakupu pompy ciepła NIBE, w postaci Premii w wysokości 2000 zł.
  • O wzięciu udziału w promocji decyduje kolejność zgłoszeń tj. odesłania kompletnego formularza rejestracyjnego.

Modele pomp ciepła objęte promocją

Powietrzna pompa ciepła NIBE F2040

Pompa ciepła powietrze/woda typu monoblok z modulowaną mocą grzewczą. NIBE F2040 zapewnia optymalne oszczędności, ponieważ dzięki technologii inwerterowej, automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania na ciepło w domu przez cały rok. Pompa ciepła działa przy temperaturach zewnętrznych do -20℃, osiągając jednocześnie temperaturę zasilania do 58℃. Efektywna funkcja chłodzenia pozwala zapewnić komfortowy klimat w pomieszczeniach nawet przy wysokich temperaturach zewnętrznych.

Powietrzna pompa ciepła NIBE F2120

Powietrzna pompa ciepła typu monoblok z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego. Urządzenie wyposażone jest w inwerterową sprężarkę, zapewnia do 65℃ na zasilaniu systemu grzewczego i pracuje przy temperaturze zewnętrznej do -25℃. Pompa ciepła osiąga wysoki sezonowy współczynnik efektywności SCOP powyżej 5, niemal na tym samym poziomie, co pompy ciepła solanka/woda.

Powietrzna pompa ciepła NIBE S2125

Inteligentna pompa ciepła, bazująca na naturalnym czynniku chłodniczym R290. Jest urządzeniem typu monoblok, z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego. Pompa ciepła osiąga aż do 75℃ na zasilaniu systemu grzewczego i pracuje do -25℃, co czyni ją idealną do montażu w istniejących wysokotemperaturowych instalacjach grzewczych. Pompa ciepła osiąga wysoki współczynnik SCOP = 5,0 oraz niskie koszty eksploatacji. Inwereterowa pompa ciepła NIBE S2125 w połączeniu z najnowszym sterownikiem serii S, automatycznie dostosowuje się do bieżącego zapotrzebowania na ciepło, a jej pracą można zarządzać przez Internet.

Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT AMS

NIBE AMS jest jednostką zewnętrzną pompy ciepła NIBE SPLIT, która pracuje w połączeniu z jednostką wewnętrzną (NIBE HBS, NIBE SHB lub NIBE BA-SVM). Jednostki te połączone są instalacją rurową wypełnioną czynnikiem chłodniczym. Urządzenie ma wbudowaną funkcję chłodzenia aktywnego. Pompa ciepła NIBE SPLIT pracuje do -20℃ i zapewnia 58℃ na zasilaniu systemu grzewczego z pracy sprężarki. Dzięki wykorzystaniu technologii inwerterowej, moc sprężarki dostosowuje się do aktualnego zapotrzebowania budynku na ciepło, co zapewnia wysoką efektywność pracy przy niskim koszcie eksploatacji.

Kilka kroków do uzyskania premii w wysokości 2000 zł

 

  1. W terminie od 16.08.2023 r. do 30.11.2023 r. DOKONAJ ZAKUPU powietrznej pompy ciepła NIBE objętej promocją i ZACHOWAJ DOWÓD ZAKUPU w postaci imiennej faktury VAT wystawionej na uczestnika promocji.
  2. Wykonaj zdjęcie DOWODU ZAKUPU.
  3. Wykonaj zdjęcie TABLICZKI ZNAMIONOWEJ umieszczonej na zakupionej pompie ciepła, określającej model i numer seryjny urządzenia.
  4. W okresie trwania promocji ZAREJESTRUJ SIĘ za pomocą formularza rejestracyjnego na stronie www.szwedzkapromocja.pl i dołącz wykonane zdjęcia.
  5. CZEKAJ NA DECYZJĘ w sprawie weryfikacji poprawności Twojego zgłoszenia, którą otrzymasz mailowo w ciągu 15 dni roboczych od chwili przesłania formularza rejestracyjnego.
  6. Premię w wysokości 2000 zł WPŁACIMY NA TWOJE KONTO do 20 dni roboczych po pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków promocji.

Masz pytania i nie znasz odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!
Regulamin Szwedzkiej promocji – CASHBACK

Krótko o nas

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy pompy ciepła, instalacje wodne, fotowoltaiczne, czy oczyszczalnie ścieków. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!